Odkryj Arenę

Arena to najnowsza szkoła językowa w Koszalinie, w której oferujemy kursy językowe dla osób, które cenią wysoką jakość i efektywność nauczania. Od początku pracowaliśmy nad doskonaleniem kursów od strony metodyczniej, co zaowocowało swobodą w przyswajaniu wiedzy oraz pewnością siebie w posługiwaniu się innym językiem.

ANGIELSKI
WŁOSKI
FRANCUSKI
ARABSKI
HISZPAŃSKI

NASZA

METODOLOGIA

DZIECI

Stawiamy na naukę poprzez bezstresową zabawę oraz gry edukacyjne. Zachęcamy dzieci do pracy w grupach improwizując różne scenki, dyskusje oraz przedstawienia. Pokazujemy zalety i możliwości jakie niesie za sobą znajomość języka obcego. Prowadzimy projekty mające na celu pobudzenia kreatywności i pewności siebie.

MŁODZIEŻ

Układamy program nauczania zgodny z bieżącym programem w szkołach, do których uczęszczają nasi uczniowie. Używamy nowoczesnych metod ( tablica multimedialna, najnowsze podręczniki znanych wydawnictw: Oxford, Cambrigde, McMillan). Kładziemy duży nacisk na komunikację ( praca w grupach, klub konwersacyjny). Gwarantujemy każdemu sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce.

DOROŚLI

Dostosowujemy program nauczania do potrzeb każdego z uczniów. Kładziemy duży nacisk na komunikację. Staramy się zademonstrować korzyści z władania językiem obcym. W każdym kursie, prowadzimy liczne ćwiczenia na mówienie, słuchanie, pisanie oraz czytanie. Przywiązujemy dużą wagę do regularnego utrwalania materiału na wiele sposobów.

POZNAJ

nasz zespół

Amy

Dyrektor / Metodyk

Jestem certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego z doświadczeniem ESL i TEFL. Pochodzę z Tunezji, gdzie dorastałam w wielojęzycznym środowisku, w którym moi rodzice docenili języki obce i zmobilizowali mnie do ich nauki. W angielskim zakochałam się od razu i od tego momentu czuję, że muszę podążać za głosem mego serca. W czasie odbywania stażów oraz pracy w wielu szkołach obcojęzycznych, stworzyłam własne materiały edukacyjne, znalazłam ulubione książki i kursy oraz odkryłam preferowaną metodę nauczania: kreatywne tematy konwersacyjne. Jestem tutaj z wieloma innowacyjnymi pomysłami, poglądami i inspiracjami, aby każdy uczeń lub nauczyciel mógł skorzystać z mojego doświadczenia.
Poznajmy się! Zapraszam serdecznie.

O NAS

NASZA SZKOŁA W LICZBACH

37

KURSÓW

260+

KURSANTÓW ROCZNIE

5

NAUCZANYCH JĘZYKÓW

26

WSPÓŁPRACUJĄCYHC FIRM