NASZE KURSY JĘZYKOWE

Zajęcia są odpowiednio dobrane do poziomów zaawansowania. Stawiamy na rozwój umiejętności językowych, które zaprocentują albo lepszymi ocenami w szkole, albo łatwiejszą komunikacją w środowisku anglojęzycznym.

ANGIELSKI
WŁOSKI
FRANCUSKI
ARABSKI
HISZPAŃSKI

KURSY DLA DZIECI

Zacznij  przygodę już od najmłodszych lat. Znajomość języka obudzi w każdym dziecku chęć do poznawania świata i ludzi. Nauka przez zabawę i warsztaty.

Kategorie: Angielski dla przedszkolaków 3-6 lat, Warsztaty FunLAB, Angielski dla przedszkolaków 6-10 lat, My English Club

KURSY DLA MŁODZIEŻY I EGZAMINY

Rozwiń swoje umiejętności, poznaj głębiej gramatykę oraz słownictwo. Z nami żaden egzamin nie będzie dla ciebie żadną trudnością.

Kategorie: Młodzież, Maturzyci, Angielski, Francuski, Włoski, Hiszpański

KURSY DLA DOROSŁYCH

Naucz się poprawnej wymowy i ulepsz swoje zdolności komunikacyjne. Otwórz się na nowe możliwości jakie niesie za sobą znajomość języków.

Kategorie: Angielski classic, Kurs konwersacyjny, Kurs specjalistyczny, Angielski indywidualnie/w parach, Francuski, Włoski, Hiszpański

KURSY DLA FIRM

Nasza oferta dla Firm ma na celu pomóc w pozyskaniu i kontakcie z nowymi klientami z spoza kraju. Prowadzimy szkolenia dla pracowników, tłumaczenia oraz pomoc w komunikacji.

KURSY ONLINE

Zacznij Naukę Języka z dowolnego miejsca. Zajęcia online poprzez portal myARENA.